Kontakt oss

Thank you! Your submission has been received!

icon-error
Oops! Something went wrong.

Kontaktinformasjon

icon-contact
Hydra Pipe AS

Postboks 9152
N-6023 Aalesund

Levering- og besøksadresse

Sjukenesstranda 41B
N-6137 Eidsnes

icon-contact
Telefon

+47 70 17 72 00

icon-contact
E-post

mail@hydrapipe.no

Faktura kan sendes EHF eller e-post

faktura@hydrapipe.no

Morten Hatledal

Managing Director
+47 70 17 72 02+47 907 50 203morten@hydrapipe.no

Ingolf Røren

Key Account Manager
+47 70 17 72 03+47 473 51 544ingolf@hydrapipe.no

Sølvi Hatledal

Operations Manager
+47 70 17 72 09+47 90 61 37 70solvi@hydrapipe.no

Ludvig With

Order Fulfillment Manager
+47 70 71 26 06+47 902 99 627ludvig@hydrapipe.no

Pål Kroken

Sales Møre og Romsdal – Trøndelag
+47 902 66 747pal@hydrapipe.no

Ran Xu Bryn

Supply Chain Manager
+47 71 70 01 95+47 476 24 836ran@hydrapipe.no

Ida Maria Hatledal

HSE /HR Manager

Jarle Ødegård

Warehouse Manager
+47 70 17 72 04jarle@hydrapipe.no

Robin Nerheim

Technical Manager
+47 483 60 551robin@hydrapipe.no

Jørgen Andreassen

Warehouse
jorgen@hydrapipe.no

Kristoffer Grytten

Warehouse & administrative work
kristoffer@hydrapipe.no

Stian Muren

Warehouse
stian@hydrapipe.no
icon-contact
Hydra Pipe AS

Postboks 9152
N-6023 Aalesund

Levering- og besøksadresse

Lahaugmoveien 81
N-2013 Skjetten

icon-contact
Telefon

+47 21 65 64 50

icon-contact
E-post

mail@hydrapipe.no

Faktura kan sendes EHF eller e-post

faktura@hydrapipe.no

Roy W. Kråkøy

CTO Business & Product Development / Branch Manager
+47 21 65 64 52+47 948 81 024roy@hydrapipe.no

Roger Støa

Sales & Customer Support
+47 21 65 64 50 +47 450 22 846roger@hydrapipe.no

Svein Ekeberg

Hose Assembly / Warehouse

Kjell Tønnesen

Warehouse
kjell@hydrapipe.no

Andre Rasmussen

Warehouse Manager
andre@hydrapipe.no
icon-contact
Hydra Pipe AS

Postboks 9152
N-6023 Aalesund

Levering- og besøksadresse

Industriveien 39C
N-7080 Heimdal

icon-contact
Telefon

Trondheim: +47 73 48 79 60

icon-contact
E-post

mail@hydrapipe.no

Faktura kan sendes EHF eller e-post

faktura@hydrapipe.no

Marius Egseth

Sales – Branch Manager
+47 73 48 79 61+47 922 60 606marius@hydrapipe.no

Marius Schei

Warehouse
marius.schei@hydrapipe.no

Gent Dobra

Hose Assembly / Warehouse
gent@hydrapipe.no

Stian Stavne

Warehouse
icon-contact
Hydra Pipe AS

Postboks 9152
N-6023 Aalesund

Levering- og besøksadresse

Vågsgaten 22
N-5161 Laksevåg

icon-contact
E-post

mail@hydrapipe.no

Faktura kan sendes EHF eller e-post

faktura@hydrapipe.no

Bjørn Tore Karlsen

Sales Manager Offshore
+47 406 70 007bjorn@hydrapipe.no

Magne Thunes

Sales & Customer Support
+47 907 85 349magne@hydrapipe.no

Joakim Nordnes

Warehouse
joakim@hydrapipe.no